| Mihaela_2782 a întrebat:

Ce gen de muzica ascultati? Si cand l-ati descoperit?

Răspuns Câştigător
| danyyyel a răspuns:

Eu am fost obligat sa ascult rock de cand eram copil deoarece deasupra mea statea un rocker si era party in fiecare seara... dupa ceva vreme a inceput sa imi placa. Deci.ascult Nirvana, AC/DC, G'n'R, HIM, Disturbed, Motorhead, Iron Maiden, Slipknot, Korn, Dark Funeral, Dope, Nightwish, Sorg Uten Tarer, Skid row, Marilyn Manson, Dimmu Borgir, Mudvayne, Lordi, Three Days Grace, Rammstein, Green Day...

Va las melodia preferata de la fiecare:
*Nirvana- You know you're right
*AC/DC- Back in Black
*G'n'R- Better
*HIM- Wings of a Butterfly
*Disturbed- Enemy
*Motorhead- I am the Sword
*Iron Maiden- Killers
*Slipknot- Dead Memories
*Korn- Did my Time
*Dark Funeral- Open the Gates
*Dope- Die Motherfucker Die
*Nightwish- End of all Hope
*Sorg Uten Tarer- Maren
*Skid Row- I Remember You
*Marilyn Manson- Born again
*Dimmu Borgir- Born in Hell
*Mudvayne- Forget to Remember
*Lordi- Who's your daddy
*Three Days Grace- Pain
*Rammstein- Sonne
*Green Day- Wake Me Up When September Ends
Reply With Quote
ROCK RULES!winkingwinkingbig grin

9 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Nu am un gen preferat.Ascult cate putin din toate.

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu aproape de toate felurile in afara de manele.....important este sa-mi placa piesa ca o s-o ascult in continuare

| Brotacelu a răspuns:

Hip-hop,
l-am descoperit cand nu ma lasa ai mei sa ascult mafia[acu 10 ani] si ascultam la prieteni mai mari big grin

| snepy a răspuns:

Muzica de club (house, trance, deephouse, etc), hip hop, rock

| Danut4 a răspuns:

Yo asc. pop deoarece multi de la scoala ascultau aproape numai pop:michael jackson.

si imi mai place hip-hop(acu ii spun numai pe cei care ii asc. forte des):eminem puya

rock:lordi

| b3bita a răspuns:

Eu ascult aproape de toate ...in afara de manele si lautareasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trance. L-am descoperit... nu mai stiu unde tongue cred ca am simtit muzica asta din totdeauna. big grin Acum 3 ani am vrut chiar sa ajung la Sensation in Amsterdam dar s-au razgandit prietenii mei.
Preferatii mei: Armin van Buuren, Tiesto, Erick MoriLlo, Paul van Dyk, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ROCK....nu se descopera ...il ai in sange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asc de toate:rock pop dance, house etc
Doar ca preferatii mei sunt : james blunt, michael jackson, miley cyrus