| Ahaaaa a întrebat:

Ce genuri de muzica va plac?

14 răspunsuri:
| OHmyGosh a răspuns:

Ce cata SEL(pop dancelove struck )

| lowfive a răspuns:

Alea care nu iti plac tie.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Pop, rock, hip-hop, rapphappy

| girl95 a răspuns:

Hip-hop

| Sorin_4540 a răspuns:

Hip-hop, house, pop, dance

| knnight a răspuns:

Hip-hop:X

| Ascendent a răspuns:

Rock.

| Ahaaaa explică:

Mie imi place muuuult rapplove struck:X

Si Pop

Si house

si rock ceva ceva

si hip hop

Multe...Inafara de manele

sau popularalaughing

| Ahaaaa explică:

BomBonikalove struck

Spuneai ca urasti hip hop/rapp...

| elleme a răspuns:

Imi place foarte mult sa ascult muzica.
Eu una ascult orice muzica cu placere in afara de rock. laughing
Adica sunt unele pers. care le place rockul sunt "emo" s.m.d dar nu inteleg ce e asa de tare la niste oamnei care isi rup chitara pe scena. Aia se poate numi muzica?

| dArKcHiLd1 a răspuns:

Pop/rock.

Ţie?

PS: Fundiţă? plzzzz am nevoie

| PurpleButterfly12 a răspuns:

Mai multe dar in special Rock.Nu stiu de ce majoritatea oamenilor(manelisti, arabestii)cred ca rock-ul inseamna cercei peste tot(spanceana, ureche, nas, limba, buza), imbracaminte neagra(mie imi place rock-ul si nu prea ma imbrac in negru), si multi cred ca Emo asculta muzica rock.Adica mama crede pe romaneste ca rock-ul inseamna datul din cap, taiatul venelor si placerea durerilor si mult sange, sa nu uit ca odata mi-a spus ca rock-arii omoara oamenii. Ce parere aveti despre Rock? Scz CHOKOLATHA...cred ca am luat-o prea mult.Scz inca odata.

| SMILIDEEA a răspuns:

Rock, hip-hop, dance, rapp, etc...

| BomBonika_8382 a răspuns:

Pop, dance si putin hip hop