| SimonaGabriela a întrebat:

Ce inseamna Kana Jambe? Am auzit ca inseamna "mai spala-te" dar nu cred ca ii zicea ala aleia asta. Btw nu ascult manele dar am auzit la colegi laughing)

Răspuns Câştigător
| Byx_Ro_1996 a răspuns:

Nu inseamna nimic...am vazut un reportaj in care Bursuc zicea ca a adormit cu gandul la o noua melodie si a visat expresia asta "kana jambe" la fel cum a visat si numele fetitei sale.happy

3 răspunsuri:
| IoanaaMariaa a răspuns:

Asa am auzit si eu ca insemna ( mai spala-te ) laughing si eu as vrea sa stiu ce inseamna.

| RazVan_Ichim_1993 a răspuns:

Kana mai are denumire de tsu... si este un sunet... dar Jambelaughing nu stiu

Alte răspunsuri