| Snejok47 a întrebat:

Ce inseamna sahaladi din cantecul lui Dani Mocanu Curwa?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Daca sunteti romani numai ascultati toti infectii astia.
s-ar putea sa aiba legatura cu haladita, dar nu stiu sigur si nici nu pot spune pe acest site ce inseamna termenul ca e golanesc happy

| Snejok47 explică (pentru Simpatic):

Hei..merci dar am nevoie principial sa stiu ce inseamna. daca ma poti ajuta.da-mi un indiciu macar. unde as putea gasi un rs concret?!☺

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Ce inseamna "curwa" din "Dani Mocanu Curwa"?
poti sa inlocuiesti w cu v? tongue

| Snejok47 explică (pentru Bizon95):

M-am referit la termenul "sahaladi". Curwa am scris cu "w" pentru ca asa se numeste clipul pe yt

| Bizon95 a răspuns (pentru Snejok47):

Sahaladi suna a o obscenitate islamica
totusi, dai vina pe cum e scris, care nu are nici o importanta, OARECARE, dar NU inlocuiesti w cu v in Curwa si NU percutezi ideea de cat de P0RN AMARAT E IDEA in sine!