| peticel a întrebat:

Ce mai stiti despre Skillet? love struck

Răspuns Câştigător
| DinamiK_4659 a răspuns:

Skillet este o trupa americana de Christian rock, formata in 1996 in Memphis, Tennessee. Trupa a lansat opt albume de studio. De-a lungul celor 13 ani de activitate, Skillet a cantat mai multe genuri de muzica, printre care hard rock, industrial...Toata biografia! Dami funda!

3 răspunsuri:
| JustAsking a răspuns:

Dinamik te intreaba ce mai stii de ei nu sa cauti pe wiki despre ei...
ei traiesc bine sunt plecati mai mereu in concerte si inca nu au anuntat sa ma scoata vreun album cat de curand

| AndreiP98 a răspuns:

Membrii sunt : John Cooper, Korey Cooper, Ben Kasica si Jen Ledger (bass/voce, orga-chitara, chitara, tobe/voce) in ordinea in care am dat. Basistul prima data nu a vrut sa cante la bass dar a fost obligat pentru ca nu gasea bassist. John si Korey sunt sot si sotie. Ben are fata ciudata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mnu am mai auzit mai nimic de ei, dr imi plac mult :X:X:X:X:X