| JustBlackNoGrey a întrebat:

Ce melodie horror/sumbra/etc stii / te sperie / iti place?

Răspuns Câştigător
| Nitroblast a răspuns:

Baga pe yt "Silent Hill 2 Promise Reprise", cre ca ceva in genu asta cauti

| JustBlackNoGrey explică (pentru Nitroblast):

Da, ii buna. Arm ai fi si asta del a silent hill, e chiar la final : https://www.youtube.com/watch?v=Ngx54HtQCWc

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e neaparat sumbra dar e PERFECTA! https://www.youtube.com/watch?v=e2xxizpHuoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodii care ma sperie- alea din biserica

| JustBlackNoGrey explică (pentru m1dn1gh7):

Ai de capul meu! as prefera si manele sa ascult, in loc de chestia aia! I don't want to see e groaznic!

| JustBlackNoGrey explică (pentru m1dn1gh7):

rolling on the floor astia zici ca is posedati!

| JustBlackNoGrey explică (pentru m1dn1gh7):

De as auzi brusc ce mi-ai trimis tu aici, as sari ca ars de pe scaun laughing

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Totul e posibil laughing

| TheRealFantasy a răspuns (pentru Kiwibibilă):

rolling on the floor)
Pune si tot de la Nicu paleru, sistemul lui juvel, kendama si nicolae guta.
Dar serios acum, a zis melodii, manelele nu e muzica.
Astea serioase clar sunt nasoale, cu mesaje care te afecteaza profund sad
Dj Aligator - Close to you, Johnny Cash - Hurt, Lilium - Sleep inside, Mono - Pure as snow, Low - Lullaby, Nava Mama - Ca pamantul, Ne asteapta, Nirvana - Dumb, Pennyroyal tea, Peacock Affect - Who cares if you exist, Praf in ochi - O mie de ganduri, Pinholes - Cum, Pink Floyd - Lost for words, Wish you were here, Pigmy Lush - It's. a good day to hide, R.E.M. - Everybody hurts, How to disappear completely, SOAD - Aerials, Sound of silence, Vama. si mai ales Manic Street Preachers - Suicide is painless. HF

| JustBlackNoGrey explică (pentru Kiwibibilă):

Eu ziceam horror cam cum auzi din filmele horror alea de te baga in sperieti, nu melodii groznice! big grin ca de astea is pe toate gardurile! acum am mai dat si eu un dislike la chestiile alea groaznice pe care mi le-ai dat devil