| maya00sel8cookie a întrebat:

Ce melodii ascultati? care este genul vostru preferat de muzica? dar ce parere aveti despre noua melodie a alexandrei stan?

8 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Ascult ori ce gen de muzica care imi suna bine si care nu imi zgarie timpanul, dar prefer in special Rock/Metal, iar subgenul preferat este Thrash, nu am ascultat-o si nici nu am de gand, imi dau seama ca nu este nici o diferenta intre ce a scos si ce va scoate

| SkizoMetal a răspuns (pentru RockNbeer):

Mulţămesc că mi-ai readus speranţa pentru lumea asta. M-am speriat când am văzut titlurile alea de melodii comerciale.

| RockNbeer a răspuns (pentru SkizoMetal):

Ma simt ca un cavaler pe un cal alb, placerea e de partea mea laughing

| SkizoMetal a răspuns (pentru RockNbeer):

Poţi să te simţi, că m-ai salvat de la orbire. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| dracu14 a răspuns:

In general ascult metallica si megadeth deci genul meu preferat de muzica este metal, comerciala gen alexandra stan sau mai stiu eu ce agarici nu ascult si nu o sa ascult niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place noua melodie a lui Ruby - Stinge lumina si a Lorei - Fara el dar si melodia Alexandrei Stan e frumoasa.

| noiregirl a răspuns:

De toate tipurile aproape.De ce nu, e tare.