| PhotoIsMyLife a întrebat:

Ce melodii house, electro stiti care se difuzeaza mereu la vibe fm si one fm? Pentru ca imi plac foarte mult cele de pe vibe fm si nu stiu cum se numesc. Puteti sa`mi spuneti si mie cum se numesc melodiile?

Răspuns Câştigător
| wert a răspuns:

Yuri Kane - Right Back (Anton Firtich Remix)

Wezz Devall - Free My Willy

Armin van Buuren pres. Gaia - Aisha

DJ Governor - Shades Of Grey

Adam K - Complicated (Vocal Mix)

Ron Hagen & Al Exander - Last Minute

Jochen Miller - Humanoid

Origene - Sanctuary (Arnej Club Mix)

Andrew Bennett feat. Sir Adrian - Run Till U Shine (Cosmic Gate Remix)

Shogun feat. Emma Lock - Save Me

Dash Berlin feat. Solid Sessions - Janeiro (Dash Berlin’s 4AM Mix)

TyDi - Vanilla

Orjan Nilsen - Lovers Lane

. Roger Shah & Signum - Ancient World (Roger Shah Long Haul Flight)

Marc Simz vs. Aerofoil - Lost In NY

Aly & Fila feat. Denise Rivera - My Mind Is With You (W&W Remix)

Ummet Ozcan - Trinity

Eco feat. Lira Yin - Love

DJ Eco - People (Matthew Nagle Remix)

King Britt feat. Astrid Suryanto - Now (Sharam Crazi Remix)

unelke dintre melodii le poti gasi in remix-ul lui armin van burren, din fiecare saptamana, majoritatea mel. sunt trance

remix-ul lui armin il gasesti aici www.trancef.com sau cauti pe www.demomoid.com (aici gasesti remix-ul in bucati)... sper ca ti-e de folos