| SweetLolipop a întrebat:

Ce melodii sa bag la o petrecere? Merg in excursie si o sa punem muzica si nu prea am idei. ceva pentru toata lumea, nu conteaza genul..merci anticipat

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Wu Tang Clan
Haarp Cord
Ceilalti
Nimeni Altu'
Rehab
Depeche Mode
Kat Dahlia
Miley Cirus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Populara si nu ma refer doar sarbe si hore, ceva mai petrecaret ceva de nicu paleru, neluta bucur, emilia ghinescu, ceva frumos, usoara: basshunter, ceva cu bass gen nicky bass sau bass nicky, take no shhh chiar asa scrii si iti va placea, missy elliot get ur freak on parca asa era, dani printul banatului, gen boxele sa faca boom, asta din 2014 facute de el si 2015, florin salam : a iesit soarele din nori, lasati femeile sa faca ce vor, cuba, mergem mai departe, bailando, 7 sapte, indianca mea, saka taka, chestiile alea, de liviu guta ceva pe acolo, mixaje, remix-uri, leva's polka remix, dale papi, lora: capu' sus, adda: iti arat ca pot, mai gasesti tu, nu conteaza ca bagi si o manea dar si o muzica de petrecere, crede-ma iese frumos indiferent, eu unul la banchetul nostru acum.6 ani, am fost eu si cu un prieten dj, am adus statia, un mixer, 2 platane, si o consola, super a iesit, si cu un microfon wi-fi, de minune, pot spune bestial, am fost langa Brasov, la asa numita pensiune "casa negrea", a fost bestial crede-ma, indiferent ca puneam si o d'aia si o d'aia, a iesit de minune, distractia apare cand te astepti mai putin, inca ne certau profele ca pe la 3-4 dimineata noi eram cu muzica in blana, si la mine in blana, era sistem de 1800 w atunci cu tot cu subwoofer de 500 wwinking laughing Bafta multa!

| Grecee a răspuns:

Beyonce crazy in love
vama - perfect fără tine
Destiny's Child - Survivor
Destiny's Child - Bootylicious
Bon Jovi - It's My Life
Fergie - A Little Party Never Killed Nobody
Robin Thicke - Blurred Lines ft. T.I., Pharrell
vita de vie - praf de stele
Christina Aguilera, Lil' Kim, Mya, Pink - Lady Marmalade
Shakira - Waka Waka