| SoferTir a întrebat:

Ce muzica ascultati? Dati-mi si mie melodia voastra preferata! dau fundita pentru cea care imi place si mie...

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Jason Derulo - Whatcha Say. happy

| jump a răspuns:

N`am una preferata, am un mic top5
1big grinjuma-Les djins
2:Nouvelle Vague - in a manner of speaking
3:Ellen Allien & Apparat - Leave me alone
4big grinaniel Merriweather - Red
5:Slow Train - Naturally

| vintageheart a răspuns:

Rihanna-Rude boy
Dupaia am sa ascult Inna-10 minutes

| cristina4love a răspuns:

Pai datorita faptului ca trec printr`o deceptie as putea spune, melodia mea preferta de cateva zile a devenit Miley Cyrus-Goodbye...

| ριтʏcнα a răspuns:

Nu suntem pentru a avea fundite, ci pentru ai ajuta pe ceilalti

| SoferTir explică:

Nu sunt mare fan hannah montana dar nu gaseam alta pozalaughing

| St!L a răspuns:

Ar trebui sa pun o melodie cu Hannah Montana?laughing

| iooaaaannnaaa a răspuns:

Eu ascult muzica hip-hop, usoara, rap si cateodata dar foarte rar manele.Am multe melodii preferate dar imi place sa ascult nane daca ai auzit de el si melodiile care sunt in top.

| KristinnaKr a răspuns:

Nu prea am o mel preferata... O ador pe cea de la Miley Cyrus-The Climb sau de la Hannah Montana toate, imi plac melodiile INNEI, lu andra, ffff.multe lady gaga -bad romence asculta melodiile tineretului in afara de manele, rock rock, balade rock da ca si mileyc(hannah) canta balade rock...:X

| dia_2587 a răspuns:

Zale - Girl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi placebig grinemi Lovato-La La Land.Ke$ha-Tik Tak, Darin-Step up, toate melodiile lui Michael Jackson, Miley Cyrus-Party in U. S. si Smile DK-M.r Wonderful, Toy Box-Best Friend si Aqoa-My oh My

| ewen a răspuns:

Aimee Allen :Emergency
http://www.youtube.com/watch?v=3miHpviwNfU

| AlexaCh a răspuns:

Kate Voegele - 99 times