| Simona_8441 a întrebat:

Ce muzica ascultati voi? Mie imi place mult Avril Lavigne, Miley Cyrus Metro Station, Linkin Park si Jesse McCartney! Ce parere aveti de aceste vedete?

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Ceao`big grin. avril e super tarelove struck. si mileybig grin. are mel faine smug. linkin parca si ei canta superlove struck. si jesse smug. imi place ce asculti big grin. eu mai asc rihanna. connect`r. beyonce. inna big grin. ce melodii imi plachappy
pupici`:*

12 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Multumesc pentru fundita:*
byeee`big grin

Răspuns utilizator avertizat
| inna a răspuns:

Justin Timberlake, Mariah Carey, Inna, Miley, Jesse McCartney, Christina Aguilera, Britney etc.

| LuS[z] a răspuns:

My. name is. what? Slim shady... daca intelegi

| Klara a răspuns:

1. Avril Lavigne - imi placea, pe vremuri, cand era Sk8er Girl happy
Acum nu prea imi mai place.

2. Miley Cyrus - Sunt satula pana-n gat.

3. Metro Station - N-am auzit de ei

4. Linkin Park - imi plac :X si mi-au placut intotdeauna

5. Jesse McCartney - e urat cu spume

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Satriani, Pink Floyd, Led Zepelin, Van Morisson, Madrugada, SOAD, Metallica, Gotan Project, MJ, INXS, Max Q (e artisul de la INXS), Bruce Spingsteen, Amy Winehouse, Prodigy, Robbie Williams, Depeche Mode, Leonard Cohen, Janis Joplin, Aretha Franklin, Joss Stone etc etc etc.

| Helvete a răspuns:

Avril si Linkin Park ascultam foarte mult acum 3 ani, dar in prezent ascult mai mult punk: Anti-Flag, Rancid, The Exploited, The Sex Pistols, Ramones, NOFX, The Clash, etc

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Si mie imi place avril lavigne, miley cyrus si michael jackson

| Catenstein a răspuns:

1. Avril Lavigne-superba
2. Linkin Park-are melodii fff misto
3. Jesse McCartney-este dragut si canta f bine...
4. Metro Station - N-am auzit de ei...
5. Miley Cyrus - sunt satula de ea... loser...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ador pe avril e cantaeata mea favorita,:X:X:X miley .pff doar cateva melodii si doar ca o cantareata,, metro station imi plac,, linkin parca doar cateva melodii iar pe jesse mccartney enu-l suport,,

| spiritul a răspuns:

A mai aparut o mailei pe TPU laughing Macar fatuca asta are pozica

| lucy a răspuns:

Avril(super super super)
Miley(la fel)
Metro Station(Rock 'n Roll 4 ever)
Linkin Park(super)
Jesse(dragut)