| ἶῆfἶῆἶƮყ a întrebat:

Ce muzica va linisteste sufletul?
Daca aveti un playlist, e bine si asa ♪┏(・o・)┛♪┗ ( ・o・) ┓♪

8 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Ascult asta de cateva zile :) Ma linisteste si chiar imi place https://www.youtube.com/......tps?/watch

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O melodie care imi intensifica sentimentele.

| Cameliapantiru a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=lUzTjLFEAqM
E minunata, ma relaxeaza, ma linisteste si imi mangaie sufletul.

| Jimtheghost a răspuns:

Odesza, Twenty one pilots si Filous. happy

| DanielaFD a răspuns:

Sincer, depinde de starea pe care o am in momentul ala. Obisnuiesc sa ascult rap, trap, hip-hop, dubstep. Daca e o piesa buna, cred ca oricare ar putea sa ma linisteasca. Bafta!

| Hyung17 a răspuns:

Hans zimmer: he's a pirate
Park ki Woong: baby why
Bad Religion : 21st century digital boy
Younha: A goose dream
Kang Min hyuk : star
Twisted sister: we're not gonna take it
.

| MaTeopiKaso a răspuns:

Ascult Queen deoarece cel care canta este cel mai bun cantaret din lume-De ce? Deoarece are o voce superba! cauti pe Youtube Queen si vezi ce melodii sunt-Recomandare:Bohemian Rhapsody