| Niikismy a întrebat:

Ce muzica va place cel mai mult?
Adica cea usoara, manele, populara?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu văd în lista ta nimic din ceea ce-mi place.
Acum, de exemplu, ascult:
http://www.youtube.com/watch?v=bAsA00-5KoI

| Dumnezău a răspuns:

Muzica desteapta.In general,grunge,power metal, post-rock, rap, metal ambiental, jazz si simfonica.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Melodiile PURE.

| MrAngelus a răspuns:

Mie imi plac manelele si melodiile hip hop-rap.

La manele imi place Florin Salam, Nicu de la Cazanesti, Sorinel Pustiu su Mr. Juve. La hip hop Doc, La Familia, BUG Mafia, Parazitii...

| Norvegianul a răspuns (pentru MrAngelus):

Si ziceai de metalisti... vai de tine laughing))

| Polaris a răspuns (pentru MrAngelus):

Pare legal din partea mea.

| Dumnezău a răspuns (pentru MrAngelus):

Daca dumneata intelegi mai mult de 8% dintr-o piesa serioasa a Doctorului(deci fara "Ceai", sau "O sa fim" sau "Piesa din club") eu imi pregatesc o funie si un scaun mintenas!

| MrAngelus a răspuns (pentru Norvegianul):

Asta e parerea ta...

| kenNNzorFTW a răspuns:

Eu ascult numai hip-hop, fara manele, populara doar hip-hop big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock ( Metallica, Skillet, Evanescence, Moi Dix Mois )
Acum ascult :
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=S5TnPjOd_To

| Roly_Playdamusic_1995 a răspuns:

MrAngelusn1997 stilurile ascultate de tine sunt combinatia perfectarolling on the floor)) manele vs hip hoprolling on the floor))) CLAR