| DeNyyy a întrebat:

Ce muzica va place? nu mai stiu ce sa ascult... vreau niste nume de cantareti... ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Kriss stay
Bob Taylor feat Alessia-Deja Vu
Thaya-Fly
I Know You Want Me (calle Ocho)pitbull
Neylini-Muleina
Jay Sean-Down Feat Lil Wayne
Jay Sean-Stay
Geo DaSilva & SAHARA-BELLEZZA
Deepside Deejays-Hold You
Deepcentral-Russian girl
Connect-R-Burning love
Bob Sinclair-Love You No More
Andi feat.Stella-Freedom(Original Mix)
Alex feat Puya-Secret,Discret
Costi Ionita&Andreea-Tyalee
Dj AlexUnder Base&Frissco-Privacy
EDWARD MAYA-STEREO LOVE
Ella Rose feat David DeeJay-I Can Feel
Inna-Feeelo
Inna-Amazing
Pink Room Feat Antonia-Roses On Fire
Thaya-Help Me
Tom Boxer feat.Mike Diamonds-Dancin'
Voxis vs. Dj Andi-To The Moon(Original Mix)
Puya feat.Kamelia&George Hora–Change
Mossano-Indianotech
Morris Feat Sonny Flame-Havana Lover love strucklove struck

13 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Lady Gagahee hee

| daniDeeDee a răspuns:

Akon, Beyoncé, Arash, Jackie Boyz, Jordin Sparks, JLS, JoJo, Rihanna,
R. I. O., Taio Cruz, Ne-Yo, Enrique Iglesias, Jay Sean, Leona Lewis,
Sean Kingston, Sugababes, Toni Braxton, James Blun, Lenny Kravitz,
Sylver, Richard Marx, Mariah Carey, Lexter, Kat DeLuna, Massari, Usher, Chris Brow, Kanye West, Madonna,
Nelly Furtado, Bob Sinclar, Tiesto, David Guetta.

happybig grin

| ViVi a răspuns:

Pai eu in general ascult muzica pop tu ce asculti daca imi spui ce iti place iti dau multi :*

auran
| auran a răspuns:

Gotan Project

| c0rn3l1uss a răspuns:

James blunt - you`re beautiful

| Teooo a răspuns:

Eu de obicei ascult Miley Cyrus. happy

| aysun a răspuns:

Metallica

| ina a răspuns:

Eu ascult ceva hip-hop cum e Kanye West, Chris Brown, Lil Wayne. Ceva punk: Sum41, Three Days Grace, Panic at the Disco...Basshunter,Lady Gaga, Avril Lavigne, Alexander Rybak, Green Day, Good Charlotte...si sunt sigura ca iti mai pot spune o sumedeniehappy

| GoSsip GiRl a răspuns:

Justin Bieber, Britney Spears, Michael Jackson, Flo Rida, Lil

Wayne, Pitbull, Pink, Black Eyed Peas, Katy Perry, Shakira, Selena

Gomez, Zac Efron, Cascada, Celine Dion, Vanessa Hudgens, Jennifer

Lopez, Mario, Jonas Brothers, Prince, Marilyn Manson, Queen...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt o fană a muzicii orientale.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem, Bitza, Sean Paul...

| misterosu a răspuns:

Muzica big grin
In fiecare clasa e cineva care e mai diferit de ceilalti (in cazul acesta prin genul de muzica). In multe clase minim cineva asculta poprock fata de ceilalti ce asculta pop. intreba-l pe acel cineva.