| Anisoara_5562 a întrebat:

Ce pärere aveti despre Avril Lavigne?

Răspuns Câştigător
| Ely2010 a răspuns:

O adorlove struckare o voce absolut superba...si este si frumoasaraised eyebrows

4 răspunsuri:
| SunnyMidnight a răspuns:

Chiar imi place, si seaman putin cu ealaughing poate de aiasmug

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca canta destul de bine! si mai este si frumoasa love struck

| Christal a răspuns:

Am numai pareri bune despre ea.happy sincer, imi placea mult mai mult inainte dar.asta e toata lumea se maturizeaza intr'un final

| Dakota a răspuns:

Este o tanara care ste ce vrea si in calitate de muzica este ff tare noua ei melodie este
http://www.youtube.com/watch?v=tQmEd_UeeIk