| Sexting a întrebat:

Ce părere aveți de muzica rock?

Răspuns Câştigător
| TheMetal a răspuns:

Cel mai tare gen de muzica. care te face sa o traiesti cu fiecare secunda!

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În general, bună.
Dar aş prefera să-mi dau cu părerea despre o melodie anume, nu despre un întreg gen (cu zeci de subgenuri, cu artişti buni şi mai puţin buni, cu piese bune şi mai puţin bune...).

| RockNbeer a răspuns:

Merge...

| OnuOnulică a răspuns:

Super! Un gen de muzică pe care îl ascult numai ca să ma simt bine.

| Wøodenpints a răspuns:

Un gen de muzică ca oricare altul. Găsești și chestii bune, dar și rebuturi submediocre.

| mODIN a răspuns:

As prefera sa mor decat sa nu mai ascult rock toata viata.

| Rakanishuu a răspuns (pentru mODIN):

Ce romantic...

| Sexting explică (pentru mODIN):

\m/

| Rakanishuu a răspuns:

E faina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are varsta!

| DuTzZ a răspuns:

Mi se pare okwinking

| Danijka a răspuns:

Mi se pare un gen de muzică destul de complex. Mă refer mai mult la rock-ul clasic.