| hecamefrommetalland a întrebat:

Ce parere aveti ca Dragonland este cea mai cunoscuta trupa de power metal, in ciuda faptului ca exista trupe britanice mult mai bune? Gen Heavenly

2 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Dragonland e o formație bună,dar tot Edguy,Avantasia,Blind Guardian, Dark Moor, Stratovarius mi se par cele mai bune.Și multe altele.
În orice caz, trăiască Power Metalul, unul din cele mai bune subgenuri de metal.

| Aneke a răspuns:

Intr-adevar, Dragonland este o trupa buna dar totusi la putere sunt Avantasia, Dark Moor etc.