| ViseInCulori a întrebat:

Ce parere aveti de Alex Velea?happy

Răspuns Câştigător
| Jessica a răspuns:

Buna.
Mie sincer imi place mult muzica lui, arata si binisorhee hee si nu am nimic cu el. Oricum ce pot sa spun este ca... e talentat ca toti ceilalti!

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ma abtin ca dupa iarasi primesc mesaje cu injuraturi de la toti...

| Nutella123456789 a răspuns:

E dragut, canta si danseaza bine, am fost si la concertul lui si a fost fain.Imi pare totusi rau ca nu o sa mai danseze cu Kotoy, Freek, si Sharpesad

| MihaiN1 a răspuns:

@ sweetgirl : ''Este draguta si imi place cum canta, mai ales echipa lui talentata rau canta su danseaza misto... '' rolling on the floor) is pe jos la faza asta rolling on the floor)

| IngeruMeuCurcubeuTau a răspuns:

Mie una imi place ca arata bine, canta bine ...am mers si la concerte

| bunny_6472 a răspuns:

Este draguta si imi place cum canta, mai ales echipa lui talentata rauhappy canta su danseaza mistobee imi dai si mie funda ca nu am nici una? plaesehappy