| madutza2468 a întrebat:

Ce parere aveti de club rocker-inna? melodie si videoclip? Pute-ti sa o acuzati pe inna de plagiat, din cauza ca videoclipul seamana izbitor cu cel al rihannei- shut up and drive.

3 răspunsuri:
| greenish a răspuns:

Putem sa o acuzam de plagiat din doua puncte de vedere : 1. piesa e copiata dupa Seight - Bass Attitude si 2. videoclipul seamana foarte bine cu cel al Rihannei -Shut up and drive si cu el al lui Basshunter - Angel in the night. In concluzie, nu`mi place asa zisul Club Rocker happy

| ArcAnna a răspuns:

Shit like summer

| iLexii a răspuns:

Intradevar seamana foarte mult videoclipurile. dar nu cred eu ca INNA ar copia`o pe Rihana. Parerea mea. In schiumb. melodia mi se pare frumoasa. am invatat`o pe derost