| gorlan a întrebat:

Ce parere aveti de Cristi Minculescu vocalistul trupei IRIS?

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Un om extraordinar, cu o voce incredibila si profunda.

| BogdanBobo21 a răspuns (pentru Bogdanux):

Uite un om care stie ce inseamna rockul anilor 80. Bravo Bogdane. Am acelasi nu me ca al tauhappy. As vrea sa imi trimiti mesaje mai des pe privat. Multumesc!

| blabla5532 a răspuns:

Este urat big grin

| BogdanBobo21 a răspuns:

Eu sincer. Cred ca este cel mai bun solist din Romania. Este cu siguranta foarte bun. Are zeci de piese care ma inspira si sunt foarte misto. Poate e el batran dar vocea lui este splendida. Iti recomand piesa : Floare de iris. Sper sa iti placa