| DenisaMetal a întrebat:

Ce parere aveti de cultura rock si muzica rock?

Răspuns Câştigător
| JustAsking a răspuns:

Nu te plictiseste niciodata...sa fiu sincer rockul e singurul lucru care ma tine legat de pamant ca de nu as fi luat-o razna de mult

8 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Eu una ascult numai muzica house. In rest rock-ul e un gen de muzica foarte interesant si nu as putea zice ca il urasc. Desi nu ascult, pot zice ca e genial

| Aiwendil a răspuns:

Doar doua cuvinte:The BEST! Imi place rock-ul foarte mult.Mereu ascult melodii rock.Rock-ul fata de alte genuri transmite mesaje despre iubire, prietenie, viata, te invata diverse lucruri.Nu e precum o meldoie de a lui Lady Gaga care repete mereu "Don't call mine name Alejandro."Si aia e toata melodia.Sau ca manelele unde se canta despre bani, femei, sex, dusmani etc.

| DoamneFer a răspuns:

Muzica rock. O gasesc foarte expresiva si ma ajuta sa ma exprim atunci cand tin ceva in mine, pur si simplu ma regasesc in versuri.de asemenea este pe placul adolescentilor, asa ca mine, mai deosebiti un pic[ insane asa laughing]. rock on \m/

| Monikoue a răspuns:

O stare sufleteasca de care nu te poti desplipi...NEVER!
cred ca este printre cele mai importante culturi, caci cei mai mari artisti ai lumii au fost si sunt rock-eri.

| Диана a răspuns:

Hey, bros!smug

| Hirockers a răspuns:

Eu ascult rock, iubesc muzica rock. e singura in care ma regasesc.happy muzica adevaratahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna http://minilink.ro/bt

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Excelenta \m/