| Floww a întrebat:

Ce parere aveti de Dubstep. Argumentati!tongue

4 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Ce pot zice. Imi place DUBSTEP, in special Skrillex.
Adica, dubstep`ul ma reprezinta, in Vama Veche [ daca ai auzit ], majoritatea cluburilor de asculta numai dubstep si nu Skrillex.

| Mădă0611 a răspuns:

Mie imi place, mai mult cel mai chill. Shuffle on mi-a dat acum Ellie Goulding - Lights (Klaypex) smug
In ultima perioada n-am mai prea ascultat, dar am vazut ca multora nu le place si ii desconsidera pe cei care asculta, asa ca ascult iar, destul de des. N-am ce sa argumentez, frumosul e subiectiv. Vorba lunga, saracia omului laughing

| Aneurysm a răspuns:

E naşpa Nişte sunete mixate de-ampulea. Mai este nevoie de alte argumente?

| ddorian a răspuns:

Dubstepul e genial...dar nu toate melodiile sunt reusite. eu in general ascult rock si dubstep...si mixez piese