| Bacemi a răspuns:

L-am ascultat aseara prima data. Suna bine. Are ritm bun. Pacat de situatie. Dar ne-am obisnuit noi romanii sa facem haz de necaz. Daca s-a ajuns ca fiscul sa puna sechestru pe jucatorii unei echipe si sa le interzica lor sa joace in alta parte ca si cum ar fi un bun deja e grav. Ma intreb ce poate urma.

16 răspunsuri:
| Elle a răspuns:

Ne reprezinta perfect! Kaka-Maka=Imn

| Psihiatra a răspuns:

Bestiala piesa! Ar trebui sa fie imnul romaniei, ca doar pe noi ne reprezinta criza laughing

| Georgii a răspuns:

laughing
Mie`mi plaacee!
Sh se potriveste!
laughing

| simf a răspuns:

E o parodie foarte reusita la imnul CM Africa de Sud 2010. Haz de necaz in stil romanesc, cu umor Divertis. M-a facut sa zambesc stramb si sa gandesc "da, domne".

| AndreeaCdr a răspuns:

E prea tare!

| nikolikky a răspuns:

Super supe tare tare.

| babyangel a răspuns:

Amuzant:laughing

Răspuns utilizator avertizat
| angeltyo a răspuns:

laughinglaughingTarelaughing
Putin exagerat totusi, dar e funny. Imi place de Shakira originala, dar si varianta romaneasca e simpatica.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stupid happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tampenie!

| BuBuLyNa a răspuns:

Acum ce sa mai zicem asta e... mie mi se pare ca e ceva interesant macar sa mai ridice moralul romanilorwinking:d

| ManutzuWolfy a răspuns:

Super tare laughing)

| Antonella_1903 a răspuns:

E fanny!

| kyda bwai nene a răspuns:

Misto rau de tot love struckxx laughing)