| madtiger a întrebat:

Ce parere aveti de industria muzicala romaneasca din ziua de azi fata de cea de acum 8-9-10 ani cand eram toti in fata televizoarelor pe ATOMIC?

Răspuns Câştigător
| Lorenyk a răspuns:

Imi amintesc de perioada aia. cand am descoperit Atomic, atunci am inceput sa ascult eu muzica. eram in clasele primare. sicer, mie imi place si muzica din ziua de azi. melodii romanesti intr-adevar mai rar gasesc sa fie super, insa mai exista si formatii bune. @SoftCristi mie imi place Voltaj si in ziua de azi.

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

De ca**t! Pana si Voltaj care urla in boxele mele acum ceva ani buni cu Albinutza, au ajuns la niste prostii...

| Klara a răspuns:

Calc pe industria muzicala...ca sa am noroc!

| KaTaLyN a răspuns:

Poi numai asculta nimeni muzica la T. V. ai winamp, vlc, bsp player etc... ce`ti mai trebuie t. v? e trist dar asa tind sa evolueze lucrurile...better and better. N`ai observat ca nu mai asculta nimeni muzica la megafon.de ce crezi? a iesit tv, casetofoane, si tot asa mai departe

| KaTaLyN a răspuns:

Poi numai asculta nimeni muzica la T.V. ai winamp,vlc,bsp player etc....ce`ti mai trebe t.v. ? e trist dar asa tind sa evolueze lucrurile...better and better .N`ai observat ca nu mai asculta nimeni muzica la megafon..de ce crezi? a iesit tv,casetofoane, si tot asa mai departe