| Elenutza17 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia Alb Negru feat. Ralflo & Rares - Mi-e sete de tine? DAU FNDOI!

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Ce pot sa spun..IMI PLACE! Iti da o stare de liniste..prinde foarte bine, a fost lansata in sezonul potrivit..este frumoasa. Numai bine!

5 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Nu-mi place, mizerie comercială.

| Elenutza17 explică (pentru aliceinchains):

O MIZERIE comerciala esti tu, macar esti in stare sa legi doua versuri?

| aliceinchains a răspuns (pentru Elenutza17):

Ai vrut păreri cu privire la melodie, doar nu credeai că place tuturor. Când pui o astfel de întrebare trebuie să te aștepți și la răspunsuri negative. Ți-am spus părerea mea, că mie nu-mi place, ți-am spus ce cred despre ea, că doar tu ai întrebat.
Eu ascult muzică și sunt liberă să spun dacă o melodie sau o trupă e nașpa. Toată lumea poate.

| CautNume a răspuns:

Groaznic.Un simplu gunoi.

| SkizoMetal a răspuns:

Nu are sens.