| adytzusiatat a întrebat:

Ce parere aveti de melodia lu Timbaland? Aia care canta su So Shy & Furtado? Morning after darkwinking E ceva misto

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Timberland e un geniu.Pe ce melodie isi pune el amprenta iese hitlove struck
Un bun exemplu este "Apologise" o piesa total deosebita cu un videoclip static dar captivant. Avand in vedere ca e vorba despre albumul lui evident ca si-a dat interesul sa iasa asa cum a dorit.SoShy are o voce bestiala iar Nelly e superbalove struck

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Imi place multbig grin.Mai ales cand canta Nellylove struckx

| viki a răspuns:

La inceput nu mi-a placut, dar acum dau televizorul la maxim cand este difuzata. happy

| nodeerskulls a răspuns:

E misto, dupa parerea mea. Dar parca nu are acelasi farmec decat daca te uiti si la videoclip in acelasi timp. Clipu face toti banii.

| Ana a răspuns:

Draguta melodia happy

| Angiutssa a răspuns:

O ador:X

| moonY a răspuns:

e misto cum se transforma timbaland.cred ca era luna plina cand au filmat videoclipul

| withoutme a răspuns:

E super tare. o stiu de mai mult timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum ai auzit de ea?
mie deja mi s-a acrit de ea am ascultat-o non stop straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este dragutahee hee si mie imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva misto, misto. Desi nu-i genul meu, este o melodie destul de draguta.

| christina_5675 a răspuns:

E foarte frumoasa; x