| cosmin444 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia scars a lui papa roach?

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Asa e, desi unii ii considera o trupa "ieftina" mie imi plac foarte mult si da, este una din melodiile lor cele mai bune.
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

1 răspuns:
| Dumnezău a răspuns:

Cea mai buna melodie de la ei, a fost si prima melodie pe care am ascultat-o de la Papa Roach.Nu ascult foarte des, si stiu ca multi ii considera trupa comerciala, insa mie imi plac.Sunt decenti pentru muzica rock.Scars e un cantec genial, mai ales in varianta acustica.Merita pe deplin un 9 sau 10.Pace!