| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de muzica punk?

11 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Imi place Iggy Pop in rest nu prea am ascultat punk.

Răspuns utilizator avertizat
| Duucu a răspuns:

Îmi place.Îl ascult de o perioadă scurtă, și e faină.

| Rakanishuu a răspuns:

O parere buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca imi place chiar daca nu am mai ascultat de mult.

| fadnox a răspuns:

Am ascultat din curiozitate, un pic
sunt 2-3 bune, de la o aceeasi trupa

| BlackWaltz a răspuns:

Imi plac unele trupe.

| punkbuster9988 a răspuns:

Zi mi cativa reprezentanti ca sa ascult putin si apoi iti voi spune parerea(daca iti place acest gen muzical spune mi artistii favoriti).

| punkbuster9988 a răspuns:

Imi place mult Rod Stewart, dar nu sunt sigur daca el canta punk si mi mai plac niste melodii de ale unor artisti care au fost clasificate punk(dar nu e genul lor).

| Brofist a răspuns:

Este ok pentru cei ce s-au adaptat genului, dar depinde si de asa-zisa "ramura" a punk-ului... Unele trupe sunt mai soft, dar altele mai Heavy sa le zic asa. In fine, asta e doar o parere, insa eu personal, nu ma dau in vant dupa genul asta happy Prefer rock-ul de exemplu, ca si cel al trupei : Linkin Park C: Per total, punk-u e ok. big grin

| Badoi_Geo_1998 a răspuns:

O parere foarte buna