| WhiteWolf7 a întrebat:

Ce parere aveti de trupa asta?(n-am mai postat-o):http://www.youtube.com/watch?v=cCsHo_ZX_HU&feature=relat ed
http://www.youtube.com/watch?v=jobSJA5q2iU&feature=relat ed
http://www.youtube.com/watch?v=BRybYMbQdS4&feature=relat ed
Daca nu ar fi fost romani si nu ar fi cantat in romana ar fi ajuns langa mai marii lumii, dar sunt mandru ca sunt romani. Voi nu?

7 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Trooper mi se pare una din cele mai bune trupe româneşti. Poate ai dreptate când spui că dacă nu ar fi cântat în română ar fi ajuns departe.

| LastChance a răspuns:

@JudasPriest, fetele din poza mea e de fapt o fată şi da, eu sunt.

| Crisis a răspuns:

Trooper alaturi de Negura Bunget sunt cele mai bune trupe de metal din Romania din punctul meu de vedere, si Spectral [death tehnic] se apropie mult de ele. Pe 2 Septembrie o sa-i vad, abia astept.

| WhiteWolf7 explică:

Last Chance, trebuie sati pun o intrebare mai personala, daca nu te superi, daca te superi, iarta-ma, nu am nicio intentie sa te supar/enervez:Fetele, din poza ta sunt cantarete sau e una si aceeasi persoana, adica tu?

| WhiteWolf7 explică:

Aha, ok, mersi ca mai lamurit LastChance.Ai dreptate Roxana, dar totusi sa stii ca (cred, nu sunt sigur) toate trupele de rock romanesti, canta in romana, si pentru asta ii admir si ii respect nespus de mult.

| RXN a răspuns:

Ascult Trooper de ceva timp si e una dintre cele mai bune trupe romanesti.E de laudar ca ei inca mai canta in romaneste in conditiile in care cam toata lumea 'industria' muzicala din Romania se murdareste la gura cu engleza.

| eunice a răspuns:

Mde... place, caci Rockul e genul meu preferat de muzica, dar sincer sa spun nu am auzit niciodata de ea(((