| DaLittleUK a întrebat:

Ce parere aveti de trupa Evanescence? happy

13 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Si mie imi place Evanescence. Melodiile mele preferate sunt Bring me to life si Lithium.

| Woodenpints91 a răspuns:

Trupă sub-mediocră, plictisitoare şi supraapreciată în special de cei până-n 16 ani.
Instrumentale simple, uneori mai lente şi plictisitoare şi decât colindele lu' Hruşcă, şi o voce atât de enervantă de care solista abuzează prea mult.
Da-i ceva comercial, pă trend. Este o trupă care cântă lent şi totuşi se încadrează în genul rock.
Deci o pot asculta toate virginele suferinde cărora nu le plac melodiile heavy, şi cu toate astea să spună că ele ascultă rock.

Concluzie: o trupă de căcat pe care nu aş asculta-o niciodată de bună voie.

| FuckMyLife a răspuns (pentru Woodenpints91):

In sfarsit cineva care stie ce e muzica, mai degraba rockul.

| CautNume a răspuns:

Trupa mea preferata.

| Chαяtreux a răspuns:

Este superr love struck

| Kasia a răspuns:

Mi-a placut mult...acum nu prea mai ascult

Răspuns utilizator avertizat
| HellGirl666 a răspuns:

Hey.☺
Ador trupa, iar melodiile sunt geniale.

| Aneke a răspuns:

Evanescence este o trupa tare. Imi place

Răspuns utilizator avertizat
| lKopilasFaraNasl a răspuns:

Nu pot sa zic decat:
O trupa cu capul pe umeri.Concerte super tari.Melodii la fel de tari.Muzicanti de nota 20 si +, super tare tare, pe scurt!
Cea mai tare trupaaa rockkk!laughing

| FuckMyLife a răspuns:

Cat despre melodii sunt de sezon, le asculti de obicei cand nu ai ce sa faci sau cand te dai vezi Doamne ranit. Asa ca nu pot sa spun ca sunt cine stie ce melodii.