| vipande11 a întrebat:

Ce parere aveti depre Green Day? Vreau cat mai mult pareri despre Green Day :X:X:X

10 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Stupizi!

| vipande11 explică (pentru LastChance):

De ce zici ca sunt stupizi? Parerea mea este ca e cea mai buna formatie rock.

| LastChance a răspuns (pentru vipande11):

Iar părerea mea e că sunt stupizi!

| vipande11 explică (pentru LastChance):

Si bineinteles iar o parere proasta dela aceeasi persoana

| Andriana a răspuns:

Imi place mult Green Day sunt trupa mea preferata.Imi plac melodii lor, videoclipurile pieselor, stilul lor nonconformist si tot ce e legat de ei.Desi ascult si hard rock sau heavy metal, tot ii apreciez pe cei de la Green Day.

| Insurgent a răspuns:

Desi ascult mult Heavy metal
Pot spune ca iubesc Green day love struck
Sunt o trupa foarte buna love struck
respect

| kakolukia a răspuns:

Un singur cuvant pentru ei: RESPECTbig grin!

| DracoMalfoy a răspuns:

One of my idols (cu toate ca am multi). Imi place foarte mult muzica lor si cred ca sunt una din cele mai bune trupe!

| Lili92 a răspuns:

Green Day...ce dulai au fost si ce javre au ajuns. http://www.youtube.com/watch?v=XgumG6Oeg1w

| XxEmoKidxX a răspuns:

Am multe pareri:

1.one of my fav bands
2.one of the best band ever
3.au cantece super tari
4.solistu canta sooooper
5.ador muzica lor