| McCadu a întrebat:

Ce parere aveti depsre melodia asta? http://www.youtube.com/user/SaTraim#p/a/u/0/mObmsavLT-g

6 răspunsuri:
| Miяu a răspuns:

Destul de tare.winking Chiar suuper happy Bravo mai happy

| andalu a răspuns:

Seamana oarecum cu o manea mixata :-| pe la jumatate insa e chiar misto! Oricum, felicitari happy

| pitic13 a răspuns:

Este superr merge bagata si in club big grinbig grinbig grin
a facut treba cel care a facut-o!big grin

| McCadu explică:

Pai e facuta de mine. Multumesc pentru raspunsuri, sper sa vin cu ceva nou si mai atragator.

| Serena1993 a răspuns:

E frumoasa... misto inceputul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA. e faina, e ridmata, are tot ce-i trebuie, e faina, la mijloc imi place tare mult. e faina -am dc sa mint mie-mi place. restul' treaba lor big grin