| StiCS a întrebat:

Ce parere aveti despre acest baiat? Mie mi-se pare uimitor. Spuneti-va parerea!

Video-ul:
http://romaniiautalent.protv.ro/video/narcis-iustin-iana u.html

Răspuns Câştigător
| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Adevarat talent roman, nu altceva!
La inceput cand apare iti da senzatia "hai ma, iesi de aici, ce face asta? raised eyebrows" dar cand il auzi cantand ramai cu gura cascata.
Eu una, cand a intrat pe scena am zis "asta danseaza sau ce face?" in schimb cand l`am auzit cantand, iti spun sincer, aveam lacrimi in ochi.
E uimitor, uluitor, nemaipomenit, extraordinar, superb, fara cuvinte. Si fara de cursuri de canto, o asa voce. Il felicit pentru talentul sau.
Fara suparare, dar in comparatie cu tipul care a inceput sa cante Lady Gaga - Alejandro, acesta este impecabil. Sa fim seriosi, unii sau dus acolo doar pentru un posibil vedetism.
Narcis este dovada clara ca romanii au talent.
Asa cum spune si in reclama de la emisiune: n`a vazut Parisul, si nu are Londra, ce avem noi b-)!

Intr`adevar uimitor de grozav de nemaipomenit de minunat de fascinant.
O zi buna!

5 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Da... l-am vazut eram :O
partea buna e ca probabil o sa ajunga mare
partea proasta e ca probabil nu are puta laughing

| perusita a răspuns:

Are o voce de milioane! :X:X:X

| deea_5125 a răspuns:

Asa este.winkingUimitoare vocea.Mai rar copii cu asa voce happy

| 2ochiicaprui a răspuns:

Mie mi-a placut de cum s-a urcat pe scena
mai ales are o voce de no mai uiti big grin

| lucrurisimple a răspuns:

Pe me m-a dat pe spate.n ma asteptam.cand i am auzit vocea la inceput mi s-a parut penibil, insa apoi am realizat ca e o mare valoare...