| AnaBejenaru a întrebat:

Ce parere aveti despre actorul jhonny deep?

fundita

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Pff... m'ai atins la punctul sensibil cu intrebare astalaughing
deci pur si simplu il adoooorlove struck e visul meulove struck

frumos, destept, talentat...nu am nici cel mai mic lucru pe care as putea sa il reprosez la adresa lui.

Am o prietena buna cu care glumesc mereu ca e fata mea si a lui Depplaughingeh.copilarii de'ale noastrelaughing

luv'Johnny Depplove struck

9 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Foarte talentat

| xSoaked a răspuns:

Este unul dintre actorii meu preferati! Si se scrie Johnny Depp. Un actor exceptional, ceva ce rar intalnesti.

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

AntiTeamEdward... ce'ai fato? ti se pare ca te'am bagat in seama? E treaba mea ce poante fac si ce poante nu fac.Traieste'ti viata ta fato si las'o pe a mea sa evolueze cum am eu chef!

| SEAL a răspuns:

Genial

| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

@Bebis a lui Sasuke:Fata ta si a lui Deep? Bai Deep in primul rand nu s-ar casatori cu tine si in al doilea rand ce fel de poante sunt si astea!

| AnaBejenaru explică:

Skz johnny deep, din cauza emotiilor

| Juliebelle a răspuns:

Este un actor, este printre preferatii mei, joaca super bine.

Mai este sh superb, frumos p deasupra:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.jocuri5.com va pune la dispozitie:jocuri actiune, sport, logica, aventura, carti, impuscaturi, masini, motociclete, barbie, romanesti, 3D, miniclip 3d.Mai puteti gasi personajele posturilor Jetix si Cartoon Network.

| TiBeRiu_2883 a răspuns:

E actorul meu preferat:X:X supeer tarebig grinbig grin