| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Alex Velea?

Răspuns Câştigător
| Andruta a răspuns:

E cantaretul meu preferat!
are o voce minunata! a muncit mult sa ajunga aici.merita toot respectul

5 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Un rrom borat

| Ea12345 a răspuns:

Anul acesta am avut balul bobocilor si a venit el.happy
Nu e tocmai genul meu de muzica, eu ascult hip-hop, insa a facut atmosfera. A exagerat mult cu unele faze, a profitat de,, dragostea" anumitor fete de la mine din liceu pentru el big grin
In fine, avand in vedere ca e oltean de'al meu, ca e din Craiova ca si mine, nu pot sa l critic, dar nici nu l laud tongue

| Elle a răspuns:

Căsătorit=Naşpa laughing

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Eu am parerea despre el ca este un cantaret bun

| boossss a răspuns:

Salut chiar imi place mai ales don't say it over sau secret discret