| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Alex Velea?thinking

8 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Alex Vele este un cantaret de muzica pop, e foarte apreciat pentru ca pune mult suflet in ceia ce face. De altfel el este castigator al competitiei Star Factory.

| andrey910 a răspuns:

Este cantaretul meu preferat...canta super si are un corp de invidiat... m-am apucat de fitness cand i-am vazut patratelelelaughing

| Anonima_5812 a răspuns:

Are o voce foarte frumoasa si pare om de treaba.
Imi place!

| BumtSii a răspuns:

E dragutssslove strucklove struckSi canta super tare!

| w1NNNd a răspuns:

Inainte imi placea. da acum NU. Deci nu imi mai placewinking

| AnNyşK a răspuns:

E cel mai de treaba om si nu are de loc fite ca altiiwinking, iar melodiile lui sunt super.de corp nici numai vbbatting eyelashes:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Canta super o funda?

| ChocaholicBi a răspuns:

La majoratul prietenei mele cele mai bune l-a chemat acolo si nu canta prea bine live, e cam rrom si are fite! Oricum daca iti place de el asta e adevarul! Funda?