| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Amy Winehouse?
Credeti ca e o drogata?
Eu una ador melodiile ei!

Răspuns Câştigător
| SomeOne_1942 a răspuns:

Viata personala a acestei artise nu era una dintre cele mai curate si de aceea a facut abuzuri in ceea ce priveste drogurile si alcoolul.

Pe partea muzicala excela datorita timbrului vocal interesant si deosebit.

Din pacate nu a reusit sa se abtina de la viciile periculoase, bani a avut pentru a sustine aceste vicii si s-a intamplat dezastrul.

RIP

5 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Mulţi vorbesc în neştiinţă de cauză.Ea, din cauza tuturor abuzurilor celor din jur, şi-a regăsit refugiul în droguri şi alcool.Nu a fost o drogată. Lumea a împins-o către asta.Eu o respect, şi ca artist, şi ca persoană.

| Musique a răspuns:

Era o dragata, caci de aceea a murit.
Melodiile ei erau (si inca sunt) adorate de multi.
Dumnezeu s-o odihneasca-n pace!

| itscloudyoutside a răspuns:

Nu mai e, ERA, că a dat colţu'. Drogorile şi alcoolul acolo te duc: în groapă. Iar muzical vorbind, mie nu prea îmi plăcea în mod deosebit, dar talent avea tipa, şi nu era aşa de comercială ca şi celelalte cu toate că era tânără. Rest in peace.

| deavolu a răspuns:

Era o drogata a decedat
intr-adevar consuma alcol si alte chesti dar canta foarte frumos

| BlackFuneral a răspuns (pentru deavolu):

Da stiu ca a decedat [scuze nu am formulat corect intrebareabig grin]