| PisuCluj a întrebat:

Ce parere aveti despre Andra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi mi se pare o cantareata desavarsita, si pentru asta o admir. Ca fizic, imi este indiferenta(adica nu este chiar frumusetea intruchipata si nici urata nu este).

8 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Nu-mi place de ea.pacat de vocea pe care o are.

| thizizme a răspuns:

Incepe cu "cu" se termina cu "va". Ia ghici ce are la mijloc!
E genul de persoana pe care nu o suport, si sincer nu mi se pare o cantareata prea desavarsita si la care ai ce admira, nu-i asa de frumoasa (nu-i urata, dar nici asa cum spun unii frustrati care si-o freaca de TV cand o vad), nu are o voce asa de buna, versuri, in general, de rahat, negative mediocrii.

| T30D0RA a răspuns:

Bai, cum naiba sa fie cu**a? Voi ati innebunit la cap? laughing Si cum adica "tiganca"? Voi de care Andra vorbiti?

| betty17 a răspuns:

O voce superba:X:X:X

succes

| Gabrielle a răspuns:

Are o voce absolut incantatoarelove struck Melodiile nici nu mai vorbesc despre ele pantru ca toate sunt frumoase. Ea nu face niciodata playback ceea ce de admirat ca in ziua de azi mai toti artisti fac asta.

| adellina a răspuns:

Pai despre care andra ii vorbalaughing?

| Allegria a răspuns:

Tiganca! dar cu voce frum

| Sorin_8158 a răspuns:

Are o voce extraordinara! Si pe langa este foarte frumoasa.