| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre asta:
In iulie 2012 metallica vine in Romania!
In Decembrie 2012 concert foarte mare in Romania la Bucuresti, AC/DC!
In Ianuarie 2013 Iron Maiden si peste cateva saptamani System of a down!
Acestea nu sunt sigure dar trupele au zis ca se gandesc la oferta si ca este una convenabila!

Ce parere aveti despre astea?happy

13 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

AC/DC a fost si anul asta prin mai, parca pe 16.Si Iron Maiden au fost.
Eu una, sper sa concerteze.Chiar meritam sa ascultam si noi muzica adevarata.Nu cred ca sunt multi doritori pentru Lady Gaga sau Rihanna.

| Cristianne a răspuns (pentru Holocaust):

Hăhă,dacă ai știi...oh go on

| Holocaust a răspuns (pentru Cristianne):

Hăhă,nu vreau să-mi imaginez.Sunt optimistă! D:

| Cristianne a răspuns (pentru Holocaust):

*Like a optimistă*...Neh,la mine nu merge.

| Holocaust a răspuns (pentru Cristianne):

Se supără David Ellefson pă tine dacă nu încerci. puppy dog eyes
Lasă pesimismul!
...dar dacă mă gândesc mai bine...
...prefer să nu mă mai gândesc.

| Cristianne a răspuns (pentru Holocaust):

Nuuu,să nu se supere.Hăhă,dragă fană Megadeth, de ziua Rromâniei o să las pesimismul...sau o să încerc.

| Holocaust a răspuns (pentru Cristianne):

Mulțam că încerci. (:

| ILadyInBlack a răspuns:

Si anul trecut am fost la ac/dc, metallica si chiar si la iron maiden ca am avut norocul de a fi in cluj in acea perioada. Sa vad anul viitor pe la ce concert mai aterizez ca anul asta am cam dus lipsa straight face

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Super.crede-ma nu mai sunt eu cu concertele dar poate ne vedem la concertele acestea. apropo vii la negura bunget sau rome?

| Cristianne a răspuns:

O să-mi urăsc mama toată viața că ne-am mutat în Franța anul trecut.straight face

| yokkko a răspuns:

Nu imi vine sa cred.serios vine Metallica? in cat? si de unde pot cumpara bilete.Raspundeti va rog frumos!

| DarkYenibu a răspuns:

Abia astept! Metallica si System of A Down...La Iron Maiden si AC/DC am mai fost. Dar ma voi duce oricum =D

| sisi1234 a răspuns:

SOAD?straight face Vine SOAD in 2013?:O:O