| TheLittleReaper a întrebat:

Ce parere aveti despre Avenged Sevenfold? Eu consider ca sunt foarte buni, dar vreau sa stiu ce parere au altii despre ei.

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Sunt o trupa cat de cat decenta.Nici foarte buni, dar la ce trupe s-au facut afirmate dupa 2000, Avenged Sevenfold sunt pafum.Au si melodii mai slabe, si melodii mai bune.Mie imi plac MIA si A Little Piece of Heaven cel mai mult.

| Holocaust a răspuns:

Nu prea ascult, dar îmi place piesa "Buried Alive".Imi aduce aminte de şcoală...

| itscloudyoutside a răspuns:

Măi... Sunt ok, adică sunt cu mult peste unele trupe retardate pe care le ştiu, dar sinceră să fiu nu mă dau în vânt după ei, îmi place doar melodia "Nightmare".

| wforweirdo a răspuns:

Ştiu piese de la ei, da nu mă încântă. Deci, nu ascult.

| TheLittleReaper explică:

Eu am asultat melodiii de pe fiecare album, de la Wakin Fallen pana la Nightmare

| LittleMønster a răspuns:

Şi mie mi se pare o trupă destul de bună.Au melodii faine faţă de alte trupe.

| Ghost_8628 a răspuns:

Mie personal imi plac foarte mult imi pare rau de pierderea tobosarului in 2008 ...R.I.P Jimmy... daca auzi ca vin in Romania contacteaza-ma si pe minebig grin