| corinik a întrebat:

Ce parere aveti despre Avril Lavigne?

Răspuns Câştigător
| Tufuu24 a răspuns:

Avril. Gen e Tare! \m/ adica e una dintre cele mai tare artiste punk-rock!

19 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Imi plac foare mult melodiile ei:complicated, happy ending, when you're gone, girlfriend, runaway, kiss me, innocence, the best damn thing etc.

| Petronela a răspuns:

Este foarte draguta

| deia a răspuns:

Imi place mult love struck.

Mai ales melodia "When your gone" love struck!

| Rukhsandra a răspuns:

E super tare... e preferata meabatting eyelashes

| adriangabor92 a răspuns:

Foarte frumoasa

| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Imi place super mult!

Răspuns utilizator avertizat
| IlegalSmile a răspuns:

Dragutza canta chiar frumos :X

| Zenithf a răspuns:

Ii tare, are voce si stil big grin

| BoomBoomToxic a răspuns:

E misto am postere cu ea in toata camera!

| Tufuu24 a răspuns:

In momentul asta de la ea mi se potriveste melodia "Happy ending" pentru dupa un mare bullshit cu prietenul meu si prietenii lui, merge ca o manusa.

| corinik explică:

Si mie imi place foarte mult \m/

| corinik explică:

Mie imi plac foarte mult melodiile:innocence, alice my happy ending...

| florynnaa a răspuns:

E draguta, ii place sexul si alcoolul.

| florynnaa a răspuns:

Am o parere destul de buna despre eabig grin are o voce superba, si la frumusete...thinking ffft draguta

| AlinAbyzou a răspuns:

Ooo besskklove strucklove strucklove strucklove struckSuupper mijjtoocka! ckantaa soohperrr!:X:X

| AlinAbyzou a răspuns:

Ii suppherr! Ooo beskk! Aree superr melodiilee mai aless sk8er boy; girlfriend; my happy ending; complicated... ooh gramadalove struck

| carmen_8268 a răspuns:

Este suuuper...are o voce superfrumoasa si are si o imagine de rockeritza love struck Oadoor big grin

| alinaaaaaa a răspuns:

Este foarte frumoasalove struck
si are o voce superlove struck