| alexandramara a întrebat:

Ce parere aveti despre cantareata Avril Lavigne?

9 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nu-mi place şi nu mi-a plăcut niciodată cum cântă.
Nu am nimic cu ea sau cu cei care o ascultă, atât timp cât nu mai aud niciodată că este încadrată la rock.

| Sociopat a răspuns:

Imi placea muzica ei pe cand eram o adolescenta rebela.Adica niciodata.

| Neo12 a răspuns:

Îmi place cum arată. Am şi un poster cu ea. Cântă şi frumos, are voce bună.

| tche a răspuns (pentru Neo12):

Esti la categoria muzica si incepi cu "imi place cum arata" confused. E drept ca numa look-ul e de ea, dar totusi

| Neo12 a răspuns (pentru tche):

Încep cu ce vreau eu. Nu mă obligă nimeni să încep într-un anume fel. Aşa că taci. Uită-te şi tu la numele tău şi mai comentezi despre alţii.
Nu cred că te-am deranjat pe tine cu ceva de ai comentat.

| tche a răspuns (pentru Neo12):

Nu te obliga nimeni sa incepi in vreun fel, dar mi se parea doar ciudat sa te iei intai de look-ul ei. Daca era la Beauty&Fashion, mai ziceam.
Cat despre numele meu, hmm, nu, nu ma impiedica sa comentez despre altii. Putea sa ma cheme si ''PutulicaVerde'', tot aveam dreptul sa-mi exprim opinia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emo

| ThePayback a răspuns:

Nu stiu cum sa explic, dar mi se pare penibila.

| Cossmo a răspuns:

Eu cred ca, desi are un look prea adolescentin, muzica ei este superba si nu se adreseaza doar adolescentilor.E una din cantaretele mele preferate...