| cosmin18_4983 a întrebat:

Ce parere aveti despre castigatorul de la Romanii au talent-Adrian Tutu?

Răspuns Câştigător
| Fantasy a răspuns:

Nu BUNA! nu merita! a fost ales doar pentru povestea lui daca nu avea povestea aia nu ar fi ajuns pana aici phbbbbt si nici nu are voce.pur si simplu nu vad nici un talent la el si cati talentati erau acolo talente adevarate! eu tineam cu Valentin Dinu :X:X sincer.nu merita deloc. sper ca data viitoare sa vina cineva care sa castige pentru talent

10 răspunsuri:
| Louise21 a răspuns:

Eu sunt de parere ca merita.E un baiat extraordinar care ne-a transmis multe mesaje foarte importante. S-a vazut ca Adrian canta din inima, s-a vazut ca ii place ceea ce face.Multi spun ca el a castigat din cauza povestii sale dar aceia sunt doar niste oameni invidiosi care nu stiu sa aprecieze un adevarat talent.Ma rog...fiecare cu parerea lui. Mie una imi vine sa ii ascult in continuu piesele pentru ca pur si simplu iti ajung la inima. Canta cu atata sinceritate si se vede ca este un om bun la suflet si pe langa toate astea e si foarte foarte frumoslove struck. Parerea mea e ca s-a luat decizia corecta si ma bucur foarte tare ca a castigat el. Nu spun ca ceilalti nu au fost talentati...au fost extrem de talentati dar el a fost MINUNAT!

| SerjRap93 a răspuns:

Pai eu cred ca nu merita sa castige pentru ca sunt multi rapperi mai buni decat el la noi in tara de fapt doar melodia de aseara mi-a placut de la el. oricum chiar daca am zis ca nu merita am o parere buna despre el deoarece a luat viata de mic in piept si a luptat de unul singur sa ajunga unde a ajuns si faptul ca pune suflet in versuri probabil i-a impresionat pe majoritatea care l-au votat fiind obisnuiti cu puya care de un timp face manele. oricum tot respectul meu si daca se tine de treaba va ajunge mare avand in vedere reclama care i-a fost si o sa-i fie adusa de castigarea acestui concurs

| ascovit a răspuns:

Intra la categoria "adolescenti". Ai sa vezi des itnrebariisi certuri legate pe acest subiecthee hee, orcium cred ca zi am dat mii de raspunsuri la astfel de itnrebari, ai putea sa intri la rpofilul meu sa vezi acolo la raspunsuri.:-)

| Needle a răspuns:

Eu chiar cred ca merita premiul, ar fi meritat si Narcis dar ma bucur mai mult pentru Adrian.

| Fantasy a răspuns:

Ii thanks big grin laughing

| neval a răspuns:

Pai...ieu cred ca merita sa castige face melodii si.pe de alta parte era si orfan ma rog ...nu sunt inebunita oricum laughingrolling on the floor FUNDA?

| Maaryyneelaa a răspuns:

Parerea mea este ca el era cel mai potrivit sa castige, chiar daca erau multi care aveau talent, el merita din plinbig grin

| zippit a răspuns:

Aseara stateam in at5a televizorului si dau de otv si vad un nene gras cat un porc de craciun si cu niste oghelari de soare ce puii mei facea cu ei numai el stie si comenta impreuna cu celalat destept prezentatoru O_o si eurau revoltati ca de ce a castigat adrian (nu mai la noi se poate intampla asta)ati vazut voi in america dupa ce se termina americn idol comenta cine va NU! eu il simpatizez pe adrian si sunt foarte bucuroasa ca a castigat

| TpuNoName123 a răspuns:

Mi se pare ok.Chiar el trebuia să câstige.Merită!

| cosmin18_4983 explică:

@BlackVeilBrides3: bravooo, esti de'al meu thumbs up Ai Funda tongue