| bettybetty a întrebat:

Ce parere aveti despre chitaristul formatiei Simple Plan, David Desrosiers

5 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Daca te referi la ala cheliosul, yay am chitara ca a lui. Ma rog, lasand "gluma" la o parte, nu inteleg de ce ai intrebat de el. E un chitarist cum mai sunt milioane poate, nu a facut absolut nimic neobisnuit in toate melodiile pe care le-a facut (nu ca eu as fi inregistrat vreo melodie in studio, parerea o puteam avea si daca n-as fi cantat niciodata in viata mea la chitara).

| bettybetty explică (pentru Thunderstruck):

Ma refeream la ala care mereu are mai multe lookuri, ala cere sta langa solist in dreapta. Pe ala chelios il cheama chuck nu stiu cum

| Thunderstruck a răspuns (pentru bettybetty):

Amandoi sunt la fel dupa parerea mea, din cat am ascultat, canta exact aceleasi partituri, ma rog, se putea muuuuult mai bine, nimic impresionant.

| Rakanishuu a răspuns:

Cântă bine, dar se poate şi mai bine.

| bettybetty explică:

Ma refeream la modul generau:ca look, comportament, voce, chitara