| mizantropuldinmine a întrebat:

Ce parere aveti despre chitaristul Slash?(lasand videoclipul din intrebarea mea anterioara)

13 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Mie imi place mult si Beautiful Dangerous.Pana la urma macar Fergie are talent si ce conteaza ce melodii a mai cantat ea, atata timp Beautiful Dangerous este superba?

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Un chitarist exceptional. Am auzit ca exerseaza 10 ore pe zi.

| andrei213 a răspuns:

Slash e bestial..pacat ca nu mai e in GnR, si nu conteaza prea mult ca a cantat cu Fergie ca nu a cantat cu fuegohappy Slash tot cel mai bun ramane cu oricine ar canta nu scoate nimeni solo-uri ca elhappy

| BlackFuneral a răspuns:

Mie îmi place Slash.
Chiar dacă uni zic că s-a înjosit cântând cu Fergie ( http://www.youtube.com/watch?v=EUOpQwsc0dE ), dar până la urma şi Fergie are voce, şi e foarte populară.
Şi să nu uităm că Slash, a fost/este unul dintre cei mai mari chitarişti ai lumi.
Respect.B-)

| mizantropuldinmine explică (pentru BlackFuneral):

Am vazut ca a cantat cu fergie, dar nu stiam ca asta il `injoseste`
oricum sunt perfect de acord cu tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slash e genial. Nu e nevoie să spun mai mult de atât.
Păcat că a ajuns să colaboreze cu Fergie, sau cum o cheamă. Să fim serioşi. Nu e de nasul lui.

Şi cred că voi începe să port şi eu joben.

| Aneurysm a răspuns (pentru anonim_4396):

''Beautiful dangerous'' îi chiar faină. Fergie putea face ceva, dacă nu se alătura cu pârţarii ăia de la BEP. Deşi Slash putea face o altă alegere. Şi vreau să te văd cu jobenbatting eyelashes

Cât despre Slash. E un geniu! Nuff said.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aneurysm):

Mie nu-mi place deloc melodia. Mi se pare comercială. Îmi place chitara. Şi e de înţeles - e partea lui Slash.
Ai dreptate. Fergie putea cânta muzică ceva mai bună.

| CristiSeeker a răspuns:

Din punct de vedere tehnic este impecabil si aparte. Este cu siguranta o legenda a rock-ului, iar colaborarea cu Guns a fost varful carierei lui. Totusi in afara de tehnica si compozitie nu impresioneaza destul de mult cat sa fie intre chitaristii mei preferati.

| MegamortX a răspuns:

Slash is awesome!

| MetalForever a răspuns:

Mai,Slash e cel mai GENIAL chitarist din lume.Bate pe oricine.Pacat ca s-a destramat Guns n'roses.Mai,numai Axl mai e din formula originala...Axl nu e nimic fara Izzy, Steve si Slash. Drogurile astea... LOVE THE OLD GN'R!

| Grigore_Betty_1993 a răspuns:

Just awesomehappy cel mai bun chitarist ever! si daca tot a venit vorba de fergie...ati vazut ce a scos din ea? cred ca a fost cea mai buna prestatie a ei de cand existahappy

| Angelo_Michael_1995 a răspuns:

Un mare chitarist unul dintre cei mai buni din istorie in primii zece clar