| SweetSacrifice a întrebat:

Ce parere aveti despre formatia Black Veil Brides?

Răspuns Câştigător
| moegie0dattebayo a răspuns:

M-ai intrebat ce ma tine in viata.Pai,cred ca minciunile lor cum ca BVBArmy va conduce lumea intr-o zi, ca noi suntem cei puternici de fapt, ca toti cei care ne-au facut sa suferim vor plati odata si odata.Mda,niste mincinosi...mult prea talentati! Cand ii ascult nu ma simt ciudat,ci doar diferit sau cum spui tu 'special'! happy Ei m-au facut puternic, mandru, oricand gata sa lupt pentru ceea ce cred! BVB sunt mult mai mult decat o formatie, sunt inspiratia si mentorii mei, sunt o comunitate care 'lupta' pentru pustii 'ciudati' ca noi.BVB sunt o armata si sunt mandru sa fac parte din ea!

4 răspunsuri:
| rock231girl a răspuns:

E o formatie de rock adevarat.Nu e acelasi lucru ca Metallica dau AC/DC dar tot rock e.Imi place screamul lor.Imi plac:Knives and pens, Fallen angels, The Legacy. Unii cred ca sunt exagerati dar eu nu.

| Summoning a răspuns (pentru rock231girl):

Rock adevarat? nu vreau sa stiu ce trupa de muzica asculti

| SweetSacrifice explică (pentru Summoning):

Ce formatii asculti?

| Summoning a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Uita-te in playlistul meu sa vezi cam ce ascult