| ElStelaro a întrebat:

Ce parere aveti despre genu de muzica MANELE?

Răspuns Câştigător
| andipd a răspuns:

Pai...uite cum sta treaba happy
Daca mergi la o nunta, cununie, petrecere etc. nu o sa asculti house, trance, rock, progressive si nu mai stiu eu ce o sa asculti muzica de petrecere (in special manele)... indiferent ca iti place sau nu trebuie sa asculti ca sa te distrezi. Corect?

| ElStelaro explică (pentru andipd):

Poi dap asa-i aici ai dreptate

17 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

De cand gunoiul este numit "gen de muzica"?

| bloodyhell a răspuns:

in niciun caz nu e un gen de muzica.

| FadetoBlack a răspuns:

Ce părere am despre această INCULTURĂ? Nu cred că vrei să ştii, în orice caz e una foarte foarte proastă.

| ƒℓυχ a răspuns:

Negativ/ritm/melodie furate + versuri despre bani, femei si dusmani!

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Există genul ăsta muzical?
Eu știam că manelele sunt zgomote îngrozitoare ce poluează fonic și provoacă grețuri.

| Duucu a răspuns:

Cel mai decent gen muzical, creează dependență.
Manelele e viața mea.

| Vans a răspuns:

Ai o pungă?

| dracu14 a răspuns:

Maneaua nu e gen de muzica ci gunoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere foarte, foarte proasta. Nu pot fi numite gen de muzica, sunt niste rahaturi care ne imput si fac mizerie la aceasta categorie.
Uite aici MUZICA:
http://www.youtube.com/watch?v=4TKO0-w9_iI

| MaskOfSanity a răspuns:

O părere nu prea bună. Şi nu intră la niciun gen de muzică, sunt mizerii.

| Ƨirenia a răspuns:

Gunoaie

| duuh a răspuns:

Manelele? Gen muzical? Buna asta. laughing

| Alexbossdeboss a răspuns:

Tu ce parere ai?

| Bewaree a răspuns:

Manelele sunt naspa laughing

| Flaviu_Lapusan_1997 a răspuns:

Is naspa ca naiba, dar la o nunta sau la ceva petrecere mai merge cate una sa mai inveseleasca atmosfera happy

| ElStelaro explică:

Sincer parerea mea e urmatoare....Nu ascult manele in general...Doar ca Nu EXISTA chef adevarat fara manele.Asta e parerea mea si nu vreau sa-mi aud ceva de genu (om prost, incult si altele)