| Simona_8441 a întrebat:

Ce parere aveti despre Jesse McCartney? Mie imi place ft mult!

20 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Imi place foarte mult muzica lui. Iar filmul Keith e bestial!

| Puiutz a răspuns:

Ceao`:d. mmmmsmug. e duulcelove struck. e si sexos`smug laughing. si are niste melodii frumoasebig grinlove struck...tot asa:devil

| inna a răspuns:

Si mie imi place multwinking. Imi plac melodiile lui si el e super sweet.

Daca nu l-ai vazut sa te uiti la filmul Keith este cu el love struck

| Flav a răspuns:

Tu inca nu te potolesti? laughing

| Abcfunny a răspuns:

O dalove struck ce`l mai frumos!

| snepy a răspuns:

Cine e fata aia? e actrita?

| Klara a răspuns:

Naspa tipul sad

| Swabia a răspuns:

Simpatic tipu`![numa`ca are o fata mult prea angelica!] happy

| Swabia a răspuns:

Simpatic tipu` ![numa`ca are o fata mult prea angelica !] happy

| Rizer a răspuns:

Da e draguta nu pot sa zic ca nu!

| kh1ss a răspuns:

Ar trebui sa stim cine e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara, dar mie nu imi place... e prea "papushel"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rant (pentru cei care nu stiu )e baiat nu e fata. in al dilea rant imi place ffff mult. in al 3 lea rand cea mai frumoasa melodie este Just so you now! o puteti asculta pe youtube.com

| valyutzu a răspuns:

Imi8 plac melodiile lui

| andreyucu222 a răspuns:

Imi place multi spun ca Justin o sa ii ia locul dar totusi cred ca Jesse are mai buna vocea si are si mai multa experienta decat Biebar.

| Cooory a răspuns:

Este un superb! are o voce minunata! sunt foarte multe chestii de zis despre el!

| BeTy14LoVeJesse a răspuns:

Parerea meah ii ca este cel mai marfa baiat si abia ast sa ma mut in Amerika sa ma intalnesc cu el

| lucy a răspuns:

Oho super frumos! Si are voce de milioane

| lucy a răspuns:

Hey am intrebat doar! Nu este nici o problema daca nu va place parerile sunt impartite!

| lucy a răspuns:

Dar de Trace Cyrus ce ziceti?