| lollopop a întrebat:

Ce parere aveti despre Jonas Brothers?

20 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Niste tipi care canta. Singurul lucru care imi plac la el sunt frizurile solistului Joe Jonas.

| elena a răspuns:

Sunt tineri, sunt frumosi si pe deasupra au si mult talent, mie imi place melodia de mai jos:

http://www.youtube.com/watch?v=BEtm2TJTP7Y&feature=channel

| LuS[z] a răspuns:

O MARE familie big grin
Sunt ok.nu sunt fan dar imi plac unele melodii big grin

| Abcfunny a răspuns:

Simpatici.
Mi-au plăcut inainte cand eram mică, bineinteles ca şi acum imi plac melodiile lor, dar numai sunt fana.

| Serendipity17 a răspuns:

Imi plac sunt draguti:*imi place joe...tongueda si restul.imi place muzica pe care o canta

| Angiutssa a răspuns:

Nu ascult Jonas Brothers, nu am tangente cu muzica lor si alte chestii.Singurul lucru pe care l-am observat e ca Nick e dragut.in rest.thinking

| teodoram a răspuns:

Ii ador! happy Mai ales pe Nick =p~. E un scump!

| Maduliciu a răspuns:

Gay

| BυαHн ▀▄▀▄▀ a răspuns:

Is Tari.Nu poate sa zica nimeni ca canta naspa

| AnaigroeG a răspuns:

Canta fain :X

Si sunt si frumosi happy

| Breakingthehabittonight a răspuns:

Si una si alta...imi place serialu` Jonas. da muzica nu prea ascultoh go on

| anunknownmjfan a răspuns:

Ii iubesc:X
Mai ales pe Nick!
E atat de dragut!

| Roxii a răspuns:

Pai eu am fost inainte o fana foarte "infocata" dar acum mia trekut.canta destul de bine si au unele melodii dragute

| Kabraxas a răspuns:

It's totally gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste tampiti, doar Joe e cat de cat dragtuz(fara supihappy )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna... vreau sa ma ajutati cu cevaiu ...am un exercit in carte in care ma intreaba daca paianjenul este un doctor bun, iar pe doua coloane trebuie sa scriu:1. da pentru ca. 2.
nu pentru ca... iar apoi sa trag o concluzie plz ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii ador si melodile lor sunt super tari as vrea sa fiu unul dintre voi Nikki

| evafanaruto a răspuns:

Rasfatati plini de ei si destul peste masura de urati

| andrei1_8096 a răspuns:

Pai eu sunt baiat.
o si apropo salut!
imi place de jonas brothers.
imi plac muzicile lor.