| dorotich a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin Bieber si despre Adam Lambert? big grin

Răspuns Câştigător
| Andr3yCzz a răspuns:

Amandoi sunt super artisti si canta Extraordinar...
Parerea Mea...

11 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Geastin Beaver mi se pare mediatizat pentru nimic si nu pot sa-l sufar. Si arata ca o fata si are voce de fata. Nu e un talent extraordinar si muzica lui e inca o chestie la fel ca toate celelalte si comerciala.
Adam este foarte bun, are o voce incredibila si melodii mai altfel. Am o parere foarte buna despre el.

| BlueDreams a răspuns:

Adam-praf; cap de mop-fitos da cu o voce extraordinara

| Mony a răspuns:

Eu i ador...sunt foarte frumosi, canta fainhappylove struck

| rockaholic a răspuns:

Justin bieber sucks!
iar adam lambert... n-am nimic impotriva lui, dar nu ascult.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea1130 a răspuns:

JB mi se pare un copil rasfat si dependent de ideea de a avea o iubita...AL ii un tip de treaba.are o voce super imi place stiulu sau.si multe altele da` nu`mi vin acu in mintebig grin

| selly000 a răspuns:

Justin Bieber-un pusti rasfatat care e dependent de publicitate(chiar nu pot sa-l suport)
Adam Lambert-un inger cu o voce uimitoare si niste ochi superbilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin o suge... iar Adam e prea =p~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adam Lambert este un tip fffffff tare si imi place foarte mult cum canta.In privinta lui JB, canta misto si este si dragut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai JB. MI SE PARE dragut si talentat dar nu'sss fana infocata sau sa am Bieber fever;)... iar despre Adam Lambert hmm mi se pare wowwww mai ales mel time for miracles sau if i had you sau aftermath am o colega care e innebunita dupa el dar si o alta colega care are "febra" Bieber :)) anyway:-j aman2 mi se par superbi:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin canta pentru preadolescente si e ca si ele
adam 'a vocalist with a range of God of the Century' japan
locul 4 in lume in toate timpurile in topul 100 cele mai tehnice voci, slash, bryan may, meat loaf etc 'cel mai talentat pe care l-au cunoscut vreodata'